| Matches | Week commencing Monday 20th November, 2017

<

>

Matches week commencing

Tuesday 21st November, 2017
NCEL League Cup Second Round
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton WelfConor Glavin 42
Andrew Horbury 80, 83
Ryan Ferguson 86
4-0Att: 70HT: 1-0 Nostell Miners Welfare
Nostell MW
Att: 70
HT: 1-0
Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MWDaniel Critchlow 5
Nash Connolly 20, 44
Bradley Dockerty 22
4-2Att: 74HT: 4-0 Hallam
HallamJames Reed 80
Will Saxon 87
Att: 74
HT: 4-0
NCEL Premier Division
AFC Mansfield
AFC MansfieldMatthew Plummer 11
Nicholas Guest 54
Oliver Fearon 56
3-1Att: 84HT: 1-0 Garforth Town
Garforth TownMark Simpson 52
Att: 84
HT: 1-0
Wednesday 22nd November, 2017
Lincolnshire Senior Trophy Quarter-Finals
Grimsby Borough
Grimsby BoroughJosh Morrall 62
1-0Att: 115HT: 0-0 Bottesford Town
Bottesford Town
Att: 115
HT: 0-0
NCEL League Cup Second Round
Winterton Rangers
Winterton Rangers
0-4Att: 62HT: 0-2 Knaresborough Town
KnaresboroughDaniel Thirkgill 11
William Lenehan 35
Stephen Bromley 50, 90
Att: 62
HT: 0-2
NCEL Premier Division
Albion Sports
Albion Sports
0-3Att: 39HT: 0-1 Liversedge
LiversedgeAndrew Wood 34
Joseph Hitch 70
Rhys Davies 87pen
Att: 39
HT: 0-1
NCEL Division One
AFC Emley
AFC EmleyAlex Slack 53
Lewis Dickinson 64
2-1Att: 108HT: 0-1 Ollerton Town
Ollerton TownGavin King 43
Att: 108
HT: 0-1
Saturday 25th November, 2017
NCEL Premier Division
Athersley Recreation
Athersley Rec
v3:00pm AFC Mansfield
AFC Mansfield
3:00pm
Clipstone
Clipstone
v3:00pm Penistone Church
Penistone Church
3:00pm
Garforth Town
Garforth Town
v3:00pm Harrogate Railway Athletic
Harrogate RA
3:00pm
Parkgate
Parkgate
v3:00pm Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MW
3:00pm
Pickering Town
Pickering Town
v3:00pm Bridlington Town
Bridlington Town
3:00pm
Pontefract Collieries
Pontefract Colls
v3:00pm Maltby Main
Maltby Main
3:00pm
Rainworth Miners Welfare
Rainworth MW
v3:00pm Barton Town
Barton Town
3:00pm
Staveley Miners Welfare
Staveley MW
v3:00pm Handsworth Parramore
Handsworth Parr
3:00pm
Thackley
Thackley
v3:00pm Hall Road Rangers
Hall Road Rangers
3:00pm
Worksop Town
Worksop Town
v3:00pm Bottesford Town
Bottesford Town
3:00pm
NCEL Division One
Brigg Town
Brigg Town
v3:00pm Shirebrook Town
Shirebrook Town
3:00pm
East Yorkshire Carnegie
East Yorks Carnegie
v3:00pm Campion
Campion
3:00pm
Eccleshill United
Eccleshill United
v3:00pm Dronfield Town
Dronfield Town
3:00pm
FC Bolsover
FC Bolsover
v3:00pm Nostell Miners Welfare
Nostell MW
3:00pm
Hallam
Hallam
v3:00pm Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
3:00pm
Knaresborough Town
Knaresborough
v3:00pm AFC Emley
AFC Emley
3:00pm
Ollerton Town
Ollerton Town
v3:00pm Grimsby Borough
Grimsby Borough
3:00pm
Retford United
Retford United
v3:00pm Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
3:00pm
Rossington Main
Rossington Main
v3:00pm Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
3:00pm
Swallownest
Swallownest
v3:00pm Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge
3:00pm
Winterton Rangers
Winterton Rangers
v3:00pm Selby Town
Selby Town
3:00pm