| Matches | Saturday 1st September, 2018

<

>

Matches on

Saturday 1st September, 2018
FA Vase First Round Qualifying
AFC Blackpool
AFC Blackpool
v3:00pm Nostell Miners Welfare
Nostell MW
3:00pm
AFC Emley
AFC Emley
v3:00pm Litherland Remyca
Litherland Remyca
3:00pm
Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
v3:00pm Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge
3:00pm
Barton Town
Barton Town
v3:00pm AFC Liverpool
AFC Liverpool
3:00pm
Billingham Synthonia
Billingham Synth
v3:00pm Knaresborough Town
Knaresborough
3:00pm
Billingham Town
Billingham Tn
v3:00pm Campion
Campion
3:00pm
Cammell Laird 1907
Cammell Laird 1907
v3:00pm Harworth Colliery
Harworth Colliery
3:00pm
Eccleshill United
Eccleshill United
v3:00pm Hebburn Town
Hebburn Tn
3:00pm
Goole AFC
Goole AFC
v3:00pm Barnoldswick Town
Barnoldswick Town
3:00pm
Harrogate Railway Athletic
Harrogate RA
v3:00pm Silsden
Silsden
3:00pm
Leicester Road
Leicester Road
v3:00pm Bottesford Town
Bottesford Town
3:00pm
Maltby Main
Maltby Main
v3:00pm Ashton Athletic
Ashton Athletic
3:00pm
Ollerton Town
Ollerton Town
v3:00pm New Mills
New Mills
3:00pm
Parkgate
Parkgate
v3:00pm Chadderton
Chadderton
3:00pm
Sandbach United
Sandbach United
v3:00pm Athersley Recreation
Athersley Rec
3:00pm
Selby Town
Selby Town
v3:00pm Staveley Miners Welfare
Staveley MW
3:00pm
Shelley
Shelley
v3:00pm Penistone Church
Penistone Church
3:00pm
Skegness Town
Skegness Town
v3:00pm Clay Cross Town
Clay Cross Town
3:00pm
Swallownest
Swallownest
v3:00pm Abbey Hey
Abbey Hey
3:00pm
Team Northumbria
Team Northumbria
P-P Garforth Town
Garforth Town
 
(Walkover - Garforth Town progress to the next round)
Thackley
Thackley
v3:00pm Thornaby
Thornaby
3:00pm
West Allotment Celtic
West Allotment Celtic
v3:00pm Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
3:00pm
Winsford United
Winsford United
v3:00pm Liversedge
Liversedge
3:00pm
Worksop Town
Worksop Town
v3:00pm Grimsby Borough
Grimsby Borough
3:00pm
NCEL Division One
Shirebrook Town
Shirebrook Town
v3:00pm Rossington Main
Rossington Main
3:00pm