| Matches | Week commencing Monday 15th October, 2018

<

>

Matches week commencing

Tuesday 16th October, 2018
FA Vase First Round Replay
Silsden
Silsden
v7:45pm Staveley Miners Welfare
Staveley MW
7:45pm
Sheffield & Hallamshire Senior Cup Second Round
Hallam
Hallam
v7:45pm Jubilee Sports
Jubilee Sports
7:45pm
Harworth Colliery
Harworth Colliery
v7:45pm Swallownest
Swallownest
7:45pm
Wednesday 17th October, 2018
FA Vase First Round Replay
Bottesford Town
Bottesford Town
v7:45pm Saffron Dynamo
Saffron Dynamo
7:45pm
Sheffield & Hallamshire Senior Cup Second Round
AFC Emley
AFC Emley
v7:45pm Handsworth Parramore
Handsworth Parr
7:45pm
Dinnington Town
Dinnington Town
v7:45pm Maltby Main
Maltby Main
7:45pm
Saturday 20th October, 2018
NCEL Premier Division
Bottesford Town
Bottesford Town
v3:00pm Garforth Town
Garforth Town
3:00pm
Bridlington Town
Bridlington Town
v3:00pm Barton Town
Barton Town
3:00pm
Goole AFC
Goole AFC
v3:00pm Yorkshire Amateur
Yorkshire Amateur
3:00pm
Hall Road Rangers
Hall Road Rangers
v3:00pm Worksop Town
Worksop Town
3:00pm
Handsworth Parramore
Handsworth Parr
v3:00pm Eccleshill United
Eccleshill United
3:00pm
Harrogate Railway Athletic
Harrogate RA
v3:00pm Thackley
Thackley
3:00pm
Liversedge
Liversedge
v3:00pm Penistone Church
Penistone Church
3:00pm
Maltby Main
Maltby Main
v3:00pm Knaresborough Town
Knaresborough
3:00pm
Staveley Miners Welfare
Staveley MW
v3:00pm Athersley Recreation
Athersley Rec
3:00pm
NCEL Division One
AFC Emley
AFC Emley
v3:00pm Glasshoughton Welfare
Glasshoughton Welf
3:00pm
Dronfield Town
Dronfield Town
v3:00pm Armthorpe Welfare
Armthorpe Welfare
3:00pm
Hallam
Hallam
v3:00pm East Yorkshire Carnegie
East Yorks Carnegie
3:00pm
Harworth Colliery
Harworth Colliery
v3:00pm Grimsby Borough
Grimsby Borough
3:00pm
Nostell Miners Welfare
Nostell MW
v3:00pm FC Bolsover
FC Bolsover
3:00pm
Rossington Main
Rossington Main
v3:00pm Parkgate
Parkgate
3:00pm
Selby Town
Selby Town
v3:00pm Winterton Rangers
Winterton Rangers
3:00pm
Shirebrook Town
Shirebrook Town
v3:00pm Ollerton Town
Ollerton Town
3:00pm
Skegness Town
Skegness Town
v3:00pm Campion
Campion
3:00pm
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge
v3:00pm Swallownest
Swallownest
3:00pm